Liigu edasi põhisisu juurde

Deebetkaart

Kaks kaarti ühes – deebetkaart ja Coopi kliendikaart

 • Coop Panga deebetkaart kehtib Coopi kauplustes kliendikaardina ja muudab ostmise tõeliselt soodsaks
 • Coopi kauplustes tehtud ostudelt kogunevad boonuspunktid
 • Mugavad viipemaksed
 • Turvalised internetiostud
 • Sularaha saab välja võtta ka Coopi kaupluste kassadest
   

Deebetkaardi info

Ava kõik

Coop Panga deebetkaardile laienevad automaatselt kõik Säästukaardi tingimused ja soodustused – kaardiga Coopi kauplustes tasumisel kehtivad kliendikaardi soodustused ja ostudelt kogunevad boonuspunktid. Täiendavaid tegevusi kliendiprogrammiga liitumiseks tegema ei pea.

Igal kliendil saab korraga olla üks Säästukaardi funktsionaalsusega kaart. Aktiveerides Coop Panga deebetkaardi kaotab seni kehtinud Säästukaart automaatselt kehtivuse.

Vaata täpsemalt Coop Eesti lehelt.

Kõik Coop Panga pangakaardid on viipemakse võimalusega. Viipemaksega saab väiksemates summades makseid teha mugavalt ja kiirelt – kuni 25 euroseid makseid saab teha PIN-koodi sisestamata ja kaarti terminali panemata. Kaardiga tuleb vaid terminalil viibata.

Viipemaksed on turvalised – aeg-ajalt palub pank turvalisuse huvides ka väiksemate summade korral tehing PIN-koodiga kinnitada.

Viipemakseid saab teha kõikjal, nii Eestis kui ka välismaal ja vastavad terminalid tunneb ära viipemakse märgistuse järgi. Erinevates riikides võib viipemakse lubatud maksimumsumma olla erinev.

Määra oma kaardile kasutuslimiidid internetipangas – limiidi saab määrata kaardimaksetele ja sularahatehingutele. Lisaks on võimalik määrata kõiki kaarditehinguid hõlmav kuulimiit. Turvalisuse huvides soovitame kaardi kasutuslimiidid määrata vastavalt reaalsele kaardi kasutusele ja võimalikult väikesed.

Kui oled internetipanga kasutaja, saad oma uue pangakaardi tellida posti teel. Kaart saadetakse lihtkirjana. Kaart ja PIN-kood jõuavad Sinuni erinevates ümbrikutes ja erinevatel päevadel.

Selleks, et saaksid oma posti teel saadetud kaarti kasutada, tuleb see kõigepealt aktiveerida internetipangas (menüü Kaardid, vali Aktiveeri). Kui tegemist on lisakaardiga, aktiveerib kaardi konto omanik. Enne kaardi aktiveerimist veendu, et oled nii kaardi kui PIN-koodi rikkumata kujul kätte saanud. Kaardi aktiveerimisel internetipangas pead sisestama kaardi 4 viimast numbrit. Enne kaardi kasutamist kirjuta kaardi tagaküljele ka enda allkiri.

Võta meiega kindlasti ühendust kui üks saadetistest ei ole Sinuni jõudnud või oled selle kätte saanud avatuna.

 • Hoia kaardi PIN-kood vaid enda teada – jäta PIN-kood meelde ja hävita PIN-koodi ümbrik.
 • Kaardiga maksmisel kontrolli enne tehingu kinnitamist summat terminalis.
 • Internetis kaardiga maksmisel kasuta usaldusväärseid veebilehti.
 • Kui avastad kontoväljavõttel tehinguid, mida ei ole sooritanud või tegemist on tundmatu teenusepakkujaga, sulge kaart ja anna sellest pangale viivitamatult teada.
 • Kui kaart kaob või varastatakse, siis sulge kaart koheselt internetipangas või helistades telefonil 669 0966.
 • Teavita panka ka juhul, kui Sa ei ole kindel, kas kaart on kadunud – kaardi saab ajutiselt blokeerida.

Tutvu Coop Panga hinnakirjaga.

Alexela soodustus Coop Panga kaardiga

Coop Panga kaart on kasulik ka Alexela tanklates.